top of page

Jauns “Maxima X” veikals Gaigalas ielā 29, Rīga

Oktobrī “Maxima Latvija” atklās veikalu – pēc vērienīgas rekonstrukcijas durvis vērs jauns “Maxima X” veikals Gaigalas ielā 29, paplašinot piemājas veikalu tīklu. Kopējās investīcijas ir teju 10 miljoni eiro.

Ievērojami paplašinātais un modernizētais “Maxima X” veikals Gaigalas ielā Bolderājas iedzīvotājus plāno sagaidīt 17. oktobrī.

“Lai nodrošinātu mūsdienu prasībām atbilstošu iepirkšanās pieredzi gan nelielos piemājas veikalos, gan plašākos “XX” formātu veikalos, mēs esam ieguldījuši ne tikai veikalu interjera uzlabošanā un apkārtējās teritorijas sakārtošanā, bet arī atvēlējuši ievērojamu daļu investīcijas visu veikalu aprīkošanā ar jaunākajām tehnoloģijām. Pašapkalpošanās kases, multimediju svari, moderni skeneri un citas inovācija padarīs iepirkšanos ātrāku un ērtāku, kā arī atvieglos ikdienu veikala darbiniekiem. Ļoti ceram, ka jaunie veikali kalpos kā ikdienas palīgs steidzīgajā ikdienā, ko novērtēs ik katrs pircējs”, komentē “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

2019.gadā "Maxima Latvija" plānotās investīcijas veikalu tīklā veido kopumā vairāk nekā 34 miljonus eiro.

"Maxima Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 776,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 5,6% un bija 21,915 miljoni eiro.

"Maxima Latvija" veikalu tīklu veido četru formātu 167 tirdzniecības vietas - septiņi "Maxima XXX", 24 "Maxima XX", 130 "Maxima X" un seši "MaximaExpress". Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste".

Commentaires


bottom of page