top of page

Būvniecība

Mūsu sertificētie speciālisti spēj nodrošināt  un realizēt pilnu projekta izstrādi, vadot visus būvniecības procesus, nodrošinot kvalitatīvu darbu visos projekta izpildes posmos.

Mūrēšana

Mūsu sertificētie mūrnieki uzmūrēs Jums privātmāju, angāru vai citas nozīmes ēku. Mūrējam no visu veidu blokiem un ķieģeļiem. Darbus veicam ievērojot visus ražotāja nosacījumus un tehnoloģijas.

Betonēšanas darbi

Mūsu meistari veiks pamatu izbūvi dažādas nozīmes ēkām. Pamatu izbūvi veicam ar veidņu sistēmām, dzelzsbetona blokiem un pamatu blokiem. Piedāvājam pamatu hidroizolācijas apstrādi un pamatu nosiltināšanu. Veicam dažādus veidņošanas un betonēšanas darbus.

Mājas būvniecība

Atbildīgi, godprātīgi, kvalificēti meistari veiks Jūsu sapņu mājas, ražošanas vai citas nozīmes ēkas būvniecību no pamatiem līdz atslēgai. Uzticiet arī savas mājas būvniecību mums.

Fasādes siltināšana

Mūsu sertificētie fasādes meistari veic ēku energoefiktivitātes darbus, ēku siltināšanu ar putoplastu un akmens vati. Ēku siltināšanu veicam pēc ražotāja noteiktajām prasībām un tehnoloģijām.

Iekšējās apdares darbi

Mūsu profesionālie un labi organizētie meistari veiks pilnu iekšējās apdares ciklu Jūsu telpās. Veicam reģipša darbus, dažāda veida ornamenti un izbūves no reģipša, sienu apmešana, špaktelēšana, krāsošana, flīzēšana un citi apdares darbi.

Jumta darbi

Mūsu pieredzējušie jumiķi veiks dažādas sarežģītības un lieluma jumta darbus. Veicam jumta pilnu nesošās konstrukcijas izbūvi un jūsu izvēlētā seguma uzklāšanu. Vecā jumta pārbūve un jumta seguma nomaiņa. Kā arī vējkastu montāža, noteksistēmu montāža.

bottom of page