top of page

"Hotel Jūrmala SPA" sāk saunu un baseinu centra "Wellness Oasis" rekonstrukciju


Šī vasara nāk ar labām ziņām Hotel Jūrmala SPA saunu un baseinu centra cienītājiem – 4. jūnijā sākas centra rekonstrukcija, kas noslēgsies jau 13. augustā. Līdz ar to kopš 2005. gada atvērtais centrs, kas gadā vidēji uzņem ap 50 000 apmeklētāju, pilnībā tiks atjaunots un papildināts ar jaunām iespējām un pakalpojumiem, vienlaikus iegūstot mūsdienīgāku vizuālo noformējumu un tehnoloģiskos risinājumus.

Domā par mazuļiem un komfortu

Hotel Jūrmala SPA pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Štāla-Bula stāsta: «Saunu un baseinu centrs ir atvērts vienlaikus ar viesnīcu. Klientu plūsma tajā ir ievērojama, un, neskatoties uz ikgadējiem kosmētiskajiem remontiem, ar laiku centrs, kurā ir ievērojama cilvēku plūsma, noveco gan fiziski, gan morāli. Tāpēc esam pieņēmuši lēmumu veikt pilnu centra rekonstrukciju, lai mūsu klienti šeit justos vēl labāk. Vienlaikus ieviesīsim arī jaunas iespējas, piemēram, mazuļu baseinu, jo līdz šim mazajiem nebija sava stūrīša. Bērni ir radoši un vienmēr atrada, kur paspēlēties - sākot no kontrastbaseiniņiem ar oļiem, līdz baseinam tvaika pirtī. Tagad mazajiem būs sava rotaļu vieta, kurā vecāku klātbūtnē varēs spēlēties arī pavisam maziņie.»

Rekonstrukcijas laikā tiks radīts ne tikai bērnu baseins, bet viena no esošajām pirtīm tiks piemērota vecākiem ar bērniem. Papildus tiks izveidota vēl viena tvaika pirts, jo tieši tvaika pirtis ir centrā vispieprasītākās. Tagad centrā būs arī masāžas kabinets, kur saunu un baseina centra apmeklētāji uz vietas varēs saņemt masiera pakalpojumus un sauļoties solārijā. Līdz šim šos pakalpojumus piedāvāja tikai SPA un skaistumkopšanas centrā.

Opmerkingen


bottom of page