top of page

Zvejas produktu uzglabāšanas ēku Skultes ostā cels par € 1,9 miljoniem


Skultes ostas pārvaldes konkursā par zvejas produktu uzglabāšanas ēkas būvniecību uzvarējusi personu apvienība, kurā ietilpst "SIA Būvkore"; "SIA JAF"; "SIA PROLATIO Systems", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma priekšmets ir ēkas zvejas produktu uzglabāšanai būvniecība atbilstoši tehniskajai specifikācijai Skultes ostas teritorijā. Projektu paredzēts īstenot ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai atbalstu.

Personu apvienība, kurā ietilpst «Būvkore»; «JAF»; «PROLATIO Systems», darbus piedāvāja veikt par 1,88 miljoniem (bez pievienotās vērtības nodokļa).

Galvenā būvdarbu izpildes vieta ir Bērzu aleja 5F, Zvejniekciems, Saulkrastu novads, Saulkrastu pagasts. Plānotais būvdarbu pabeigšanas termiņš ir astoņi mēneši, bet ne vēlāk kā līdz 2018.gada marta.

Jau vēstīts, ka Skultes ostā pērn pārkrāva 751 600 tonnas kravu, kas ir par 28,4% vairāk nekā 2015.gadā. Skultes osta ir lielākā no Latvijas mazajām ostām. Šogad divos mēnešos ostā pārkrāva 142 400 tonnas kravu, kas ir par 36,9% vairāk nekā attiecīgajā laikā pērn.

Comments


bottom of page