top of page

Jau uzsākti Purvciema projekta "Green City" trešajā mājā būvdarbi


Ekspluatācijā nodota "Green City" otrā māja un tās iedzīvotāji savos mājokļos varēs iekārtoties jau gada beigās.

Labiekārtotā vide un sajūta, ka viss nepieciešamais ērtai dzīvei ir turpat blakus, ir tas, kas visbiežāk mudina iegādāties dzīvokļus "Green City" mājās, tāpēc sekojot pieprasījumam, top jau trešā projekta ēka - Stirnu ielā 38A, ar vēl 97 pilnas apdares vienu, divu, trīs un četristabu dzīvokļiem, platībās no 34,5 līdz 83 m2. Mājas būvdarbi jau uzsākti šī gada jūlijā, bet nodošana ekspluatācijā ir plānota 2022. gada gada otrajā pusē.

Ēkas puspagraba stāvā plānots izvietot noliktavu telpas un 40 autostāvvietas, savukārt iekšpagalma teritorijā atradīsies vēl 44 virszemes vietas iedzīvotāju automašīnām. Pateicoties attīstītajai infrastruktūrai, projekta iedzīvotāji ikdienas gaitās dodas ar velosipēdiem, tāpēc nav aizmirsts arī par viņiem - jaunās mājas teritorijā paredzēts izvietot velonovietnes. Attīstot projekta mājas, kā allaž īpaša uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai, kā arī rekreācijas zonas izveidei, iekšpagalmā ierīkojot arī bērnu rotaļu laukumu ar rotaļu iekārtām.

Jaunajam projektam "Green City" izvēlēta zaļas vides un attīstītas infrastruktūras ieskauta vieta Purvciemā, kas ir viena no Rīgas dzīvākajām Rīgas apkaimēm, netālu no Biķernieku meža. Tuvumā ir gan skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, gan lielveikali. Lai nokļūtu pilsētas centrā, pieejama ērta transporta satiksme - autobusi, trolejbusi un minibusi. Tā būs piemērota dzīves vieta visiem tiem, kam patīk zaļa vide, pastaigas un sportiskās aktivitātes. Savukārt jaunās projekta mājas un to labiekārtotā apkārtējā vide ir liels pienesums visai Purvciema apkaimei, padarot to arvien mūsdienīgāku un patīkamāku dzīvošanai.


Comments


bottom of page