top of page

Sakas būvēs jaunu tirdzniecības centru "Saga"


Uz Rīgas un Stopiņu novada robežas uzsākta jauna dzīvesstila tirdzniecības centra būvniecība. Tirdzniecības centra plāns ir apvienot iepirkšanos ar atpūtu, sportu un biroju centru. Jaunā centra nosaukums būs “Sāga”, un tas atradīsies iepretim IKEA tirdzniecības centram.

Jaunā centra attīstībā plānots ieguldīt aptuveni 68 miljonu euro. Tā kopējā platība būs 57 000 kvadrātmetri. Šim tirdzniecības centram ir plānoti vairāki segmenti. Plānots izveidot arī mūsdienīgu biroju centru ar iznomājamām platībām no 200 kv.m līdz 2000 kv.m.

Plānots, ka jaunais centrs tiks nodots ekspluatācijā nākamā gada rudenī. Šobrīd Stopiņu novada dome ir izsniegusi būvniecības atļauju jaunā centra būvniecības darbiem un uzsākti celtniecības sagatavošanās darbi.

Līdz ar “Sāga” projekta īstenošanu iesāksies jauns attīstības posms tirdzniecības centru segmentā ne tikai Latvijā, bet kopumā Baltijā. Šī centra attīstīšanā ierasto centru attīstīšanas praksi nomainīs jaunākās paaudzes iepirkšanās centru koncepts, kurš tiek veiksmīgi attīstīts citviet Eiropā. Tā pamatā ir fokusēšanās uz atšķirīgiem segmentiem un iedzīvotāju ieradumiem.

Iepirkšanās centru “Sāga” attīsta SIA “VPH Latvia” kopā ar “Estmak Capital”. VPH attīsta un pārvalda pasaules mēroga komerciālos nekustamos īpašumus starptautiskiem un vietējiem nomniekiem Baltijas valstīs un Baltkrievijā.

Comments


bottom of page