top of page

Rīgā jauns itāļu restorāns - Piazza Italiana


Ar jauno restorānu "Piazza Italiana" restorānu grupa "Resto-Rātors" sevi pieteikusi jaunā ampluā un piedāvā savu versiju par klasisko cucina italiana. Restorāns ierīkots eleganti restaurētā 18. gs. spīķeru namā Miesnieku ielā 17 ar sešām dažādām zālēm, VIP istabu, vīna pagrabu un dažādām iespējām atpūsties atkarībā no noskaņojuma. 

Katra no telpām veidota atšķirīgā manierē - ar elegantām mēbelēm, stilīgu apgaismojumu un interjera aksesuāriem visapkārt, kas uztur viesmīlīgas viesistabas gaisotni. Labs piemērs tam, kā interjers var kalpot par ieganstu vēlmei uzkavēties restorānā ilgāk.  

Itālijas virtuve nav tikai picas un pastas vien, Itālija ir kontrastu zeme un tādi arī ir tās ēdieni - aromātiski un kontrastu pilni. Šķirstot "Piazza Italiana" biezo ēdienkarti, lieku reizi var pārliecināties par itāliešu virtuves daudzveidību un rodas iespaids, ka pilnīgi visa ēdienkarte ir ar bestsellera potenciālu. Un, kā nu ne, ja to izveidojis Remo Mazzucato, itāļu šefpavārs ar piecdesmit gadu stāžu. Maestro Remo, kā viņu dēvē restorānā, regulāri viesojas Rīgā un pārrauga, lai viņa ēdieni tiktu pagatavoti pēc augstākajiem standartiem.

Comments


bottom of page