top of page

Pabeigti Verdes otrās biroju ēkas apjomīgākie būvdarbi

Pabeigti biroja kompleksa "Verde" otrās jeb B ēkas apjomīgākie būvdarbi, informē projekta attīstītāja "Capitalica Asset Management" pārstāvji.

B ēkā ir pilnībā pabeigta otrās būves nesošā karkasa celtniecība, tai skaitā arī jumta metāla konstrukciju izbūves darbi, un drīzumā tiks uzsākta arī jumta hidrolizācijas izbūve. Gluži kā pirmā, arī otrā ēka ir 11 stāvus augsta, un tās izbūves darbos ir izmantotas vairāk nekā 3 000 tonnas stiegrojuma un 12 000 kubikmetri betona. Pašreiz B ēkā tiek veikti vispārīgie būvdarbi, kā arī notiek tādu iekšējo inženiertīklu izbūve kā elektrības tīkli un aukstuma apgādes sistēma. Tuvākajā laikā pilnā apjomā tiks veikta arī pārējo inženiertīklu izveide. Paralēli noslēgumam tuvojas arī būvdarbu procesi, kas saistīti ar ēkas sagatavošanu darbiem ziemas periodā.

Ir būtiski palielinājies iznomātās platības apjoms – A ēkā tas jau pārsniedzi 80% robežu, bet B ēkā 68%.

Kā iepriekš ziņots, investīcijas biroju kompleksa “VERDE” attīstībā ir vairāk nekā 65 miljoni eiro. Uz šo brīdi par tās nomniekiem jau kļuvuši tādi uzņēmumi kā “Swisscom”, “Decta”, “KPMG Latvijā”, “Swetch”, “Merito Group”, “Workland”, “Enefit”, “VIA SMS Group”, “Veselības centrs 4” un citi. Ekskluzīvais “VERDE” iznomāšanas un apsaimniekošanas partneris ir Latvijā vadošā nekustamo īpašumu aģentūra “Colliers”. Pirmās ēkas būvniecība noslēdzās 2022. gada vasarā, tai kļūstot par vienīgo A-klases biznesa centru, kas Latvijā atvērts šogad. Savukārt otro ēku plānots atvērt pēc gada.

Comments


bottom of page