top of page

"KATE" investē jauna salona būvniecībā Čiekurkalnā

Šā gada rudenī Latvijas mēbeļu uzņēmums "KATE" pārcelsies uz jaunām telpām Čiekurkalna 1. līnijā. Investējot 1,5 miljonu eiro, uzņēmums pārbūvē vēsturisku ēku – 1936. gadā atvērto Šreienbušas brīvprātīgo ugunsdzēsēju depo. 

  Jaunās ēkas koncepcijas pamatā ir teju gadsimtu vecais ugunsdzēsēju tornītis, kas kalpo kā saikne ar vēsturi un simbolizē uzņēmuma izaugsmi. "Saglabājot šo tornīti, demonstrējam arī savu būtību. Tornis asociējas ar izaugsmi, un šajā procesā pašlaik esam. Savulaik, kad ēku būvēja un atklāja, ugunsdzēsēju tornis šļūteņu žāvēšanai bija neredzēta inovācija. Un tieši tas raksturo mūsu pieeju interjera dizainam un mēbelēm," stāsta Jānis Vējš, mēbeļu salona "KATE" vadītājs un valdes priekšsēdētājs.   Patlaban jaunajā "KATE" namā norit būvniecības darbi, lai jau rudenī atjaunotajā ēkā apmeklētājus priecētu ar mājīgu biroja un mājas interjeru. Jaunā salona platība ir 1200m2, bet kopējā teritorija aizņem 4500m2. 

  Par "KATE" 

  "KATE" ir viens no daudzveidīgākajiem un pieredzes bagātākajiem mēbeļu uzņēmumiem Latvijā, kas dibināts 1993. gadā. "KATE" nodrošina rūpniecisko mēbeļu ražošanu, segmentu papildinot ar Eiropas sadarbības partneru preču klāstu. Pērn uzņēmuma apgrozījums sasniedza 3 273 445 eiro.

Comments


bottom of page