top of page

Atvērts Rimi Super veikals Rīgā, Dzelzavas ielā


Lielveikals atrodas jaunā, daudzfunkcionālā tirdzniecības centra pirmajā stāvā, aizņemot lielāko daļu platības – 1400 m2. Tāpat tirdzniecības centrā atradīsies gan sporta klubs, gan citu nomnieku telpas.

Jaunās telpas iekārtotas energoefektīvi, tostarp izmantojot tehnoloģiskās aukstuma iekārtas ar videi draudzīgu aukstumnesēju CO2, uzstādot siltuma utilizācijas iekārtas un energoefektīvo, videi draudzīgāko LED apgaismojumu. Rimi Latvia lielveikala Rimi Dzelzavas labiekārtošanā un attīstībā investējusi 780 tūkstošus eiro.

Tirdzniecības centrs rekonstrukcijai tika slēgts 2018. gada februārī. Ēka pilnībā nojaukta, un tās vietā tapis jauns, daudzfunkcionāls objekts divos stāvos ar kopējo platību 4210 m2, no kuriem 1920 m2 ir tirdzniecības telpu platība, bet pārējā ēkas daļa paredzēta sporta un sabiedriskajām telpām. Plašāka kļuvusi arī ārējā teritorija, kur klientiem pieejamas 90 autostāvvietas (no tām piecas rezervētas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām), 22 velosipēdu novietnes (gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem) un soliņi.

«Jauninājums, salīdzinot ar iepriekšējām telpām, ir pašapkalpošanās kases,» stāsta SIA Rimi Latvia pārstāve Dace Preisa.

Jaunās ēkas projektētāji ir SIA Inženieru Birojs BŪVE un FORMA, arhitekts – Kaspars Leiguts (SIA Arhitektūras un dizaina birojs 5. AVĒNIJA), bet būvnieks – SIA BUKOTEKS.

Ēkas īpašnieks ir SIA APEX Investments, kas ietilpst HILI Properties uzņēmumu grupā.

«Ēkas projektēšanu sākām jau 2016. gadā, jo vecā ēka bija morāli un tehniski novecojusi. Izvērtējot konkrētā rajona vajadzības, tika nolemts būvēt daudzfunkcionālu tirdzniecības centru,» pauž HILI Properties uzņēmumu grupas vadītāja Sandra Mūrniece.

Pirmajā stāvā līdzās Rimi februārī darbu sāks arī kosmētikas un sadzīves preču veikals Multilukss, zoopreču veikals PetPlanet.lv, ziedu, telpaugu un dāvanu veikals Goldingen Flowers un BENU aptieka, bet ēkas otrajā stāvā pavasarī tiks atvērts viens no lielākajiem MyFitness sporta centriem.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 125 piecu formātu veikali.

Commenti


bottom of page